Ola Fryzjer Stylista Zielona Góra - Zielona Góra

Celem mojej pracy jest dążenie do kreowania fryzur zgodnych z rodzajem, strukturą oraz stanem włosów a także Waszymi wymaganiami. Jako profesjonalny fryzjer stylista dbam o to, aby każda z fryzur była wyjątkowa i wygodna.
Włosy mają swoje „życie” – zawsze o tym pamiętam. Przy wyborze fryzury bardzo dużą uwagę przywiązuję do stylu Klientki oraz jej upodobań. Zawsze możecie liczyć na masę moich własnych pomysłów, lubię klasykę ale uwielbiam awangardę , która jest wyzwaniem dla każdego fryzjera artysty. Polecam się serdecznie jako Pani nowy fryzjer stylista.


Dane teleadresowe - Ola Fryzjer Stylista Zielona Góra

Adres: , 65-001 Zielona Góra
Telefon:

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.