Beauty Line Salon Kosmetyki Estetycznej - Zielona Góra

SALON KOSMETYCZNY W NOWEJ SOLI BEAUTY LINE ODCHUDZANIE LIKWIDACJA CELLULITU ENDERMOLOGIA ELEKTROSTYMULACJA MIKRODERMABRAZJA DEPILACJA LASEROWA FOTOODMŁADZANIE MAKIJAŻ PERMANENTNY MANICURE PEDICURE ZAGESZCZANIE RZĘS
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego Salonu Kosmetyki Estetycznej BEAUTY LINE mieszczącego się w Nowej Soli przy ulicy Szerokiej 15A.
W kompleksowo wyposażonych gabinetach oferujemy: zabiegi na twarz i ciało, zabiegi dla mężczyzn, zabiegi dodatkowe, masaże lecznicze i relaksacyjne, zabiegi ujędrniająco- modelujące, laseroterapie IPL, profesjonalną konsultację kosmetyczną oraz inne.
W naszym salonie znajdziecie Państwo odpowiednią dla Waszego rodzaju skóry pielęgnację na bazie kosmetyków renomowanej niemieckiej firmy Etre Belle.
Dążenie do ładnego i zgrabnego ciała musi być poparte odpowiednią pielęgnacją. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty w modelowaniu sylwetki proponujemy Naszym Klientom zabiegi z użyciem profesjonalnych urządzeń takich jak elektrostmulacja i endermologie®.


Dane teleadresowe - Beauty Line Salon Kosmetyki Estetycznej

Adres: Szeroka 15A, 67-100 Zielona Góra
Telefon: 510 234 210

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.